A.E.K.: Women Greek Cup: 2016 - 2017


B Φάση - (1η αγωνιστική)

Ημερομηνία
Γηπεδούχος Φιλοξενούμενη
Αποτέλεσμα
-
ΑΣ Βόλις Κέρκυρας ΠΑΣ Ιωνικός 80 Αγρινίου 3-0
- Γ.Σ. Νίκαιας ΑΟ Λαμίας 2013 3-0
- ΑΠΣ Φθία ΕΑ Λάρισας 3-0
29-11-2016 ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου ΑΟ Παλλήνη 3-2
29-11-2016 ΑΟ Αιγάλεω ΑΕ Αγίας Παρασκευής 0-3 (20-25,20-25,21-25)
29-11-2016 Φιλαθλητικός Πρέβεζας ΑΣ Γιάννενα 1-3 (25-21,15-25,10-25,11-25)
30-11-2016 ΓΣ Χαλανδρίου Ζηρίνειος ΑΟΝ 0-3
30-11-2016 Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης 1-3
30-11-2016 ΑΕ Αμπελοκήπων ΓΣΚ Ηρακλής 0-3 (15-25,13-25,13-25)
30-11-2016 ΑΟ Κύδων Χανίων ΟΠ Ρεθύμνου 3-0
30-11-2016 ΧΑΝΘ ΣΑΑΚ Ανατόλια 3-1 (23-25,25-21,25-20,25-22)
30-11-2016 ΔΑΣ Δραπετσώνας ΑΣ Ηλιούπολης 3-2 (25-23,25-18,20-25,21-25,15-11)
30-11-2016 ΟΦΑ Απολλώνιος ΑΕ Αθήνα 'Μαγκουφάνα' 3-0 (25-13,25-17,25-11)
30-11-2016 ΓΣ Πετρούπολης ΑΣΠ Ίωνες 3-0 (25-15,25-16,25-18)
30-11-2016 ΦΟ Βριλησσίων ΑΟΝ Αμαζόνες 3-1 (25-17,19-25,25-14,25-17)
30-11-2016 ΑΟ Θρίαμβος ΣΦΑ Μελισσίων ‘Ο Φοίβος’ 3-1 (25-27,25-10,25-12,25-21)
30-11-2016 ΑΠΣ Αλίμου ΓΣ Πανιώνιος 1-3 (18-25,20-25,25-23,14-25)
30-11-2016 ΑΟ Κύδων Χανίων ΟΠ Ρεθύμνου
3-0
30-11-2016 ΕΟ Σταυρούπολης ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
3-0 (25-15,25-18,25-15)
30-11-2016 ΑΣ Καμπανιακός ΜΑΣ Νέα Γενεά 3-1
30-11-2016 ΟΠΑΘ Περσέας ΠΑΟΚ
0-3 (9-25,18-25,14-25)
30-11-2016 Γ.Σ. Νίκη Βόλου Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
0-3 (18-25,23-25,12-25)
30-11-2016 ΑΣΠ Κόρινθος Μεσσηνιακός ΓΣ 1888
0-3
30-11-2016 Παναχαϊκή ΓΕ ΑΣΠ Απόλλων
1-3 (22-25,16-25,25-22,15-25)
30-11-2016 ΑΣΑ Έβρος ΑΟ Νέας Βύσσας
3-1
30-11-2016 Απόλλων Καλαμάτας ΕΑ Πατρών
1-3 (19-25,21-25,25-12,18-25)
30-11-2016 ΑΟ Καβάλας ΓΣΓ Νίκη Αλεξανδρούπολης
0-3
30-11-2016 ΑΣ Αίας Κιλκίς ΑΣΚ Λαγκαδά
3-0
01-12-2016 Νίκη Αμαρουσίου ΑΟ Ηλυσιακός
0-3 (11-25,7-25,16-25)
01-12-2016 ΑΣ Αργώ Βόλου ΑΣ Ασκληπιός Τρικάλων
2-3 (21-25,22-25,25-21,25-23,12-15)
01-12-2016 Ροδίων Άθλησις ΡΣΦΠ Τελχινίς
3-0 (25-22,25-15,25-16)
01-12-2016 Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών ΦΕΣ Αριστοτέλης Σκύδρας
3-1 (12-25,25-8,26-24,25-15)
01-12-2016 ΑΣ Ποσειδών Βέροιας ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης 3-1 (19-25,25-17,25-20,25-21)
02-12-2016 Παναχαϊκή 2014 ΓΣ Σπαρτιατικός
3-0 (25-16,29-27,25-15)
08-12-2016 ΓΕ Ηρακλείου ΓΑΣ Μεσσαράς
1-3 (24-26,18-25,25-20,22-25)

 

B Φάση - (2η αγωνιστική)

Ημερομηνία
Γηπεδούχος Φιλοξενούμενη
Αποτέλεσμα
07-12-2016
ΟΦΑ Απολλώνιος ΓΣΚ Ηρακλής 0-3 (12-25,18-25,13-25)
14-12-2016 ΑΕ Αγίας Παρασκευής ΦΟ Βριλησσίων 1-3 (16-25,22-25,25-16,19-25)
14-12-2016 ΔΑΣ Δραπετσώνας ΑΟΦ Πορφύρας 1-3 (10-25,26-24,22-25,19-25)
14-12-2016 ΕΟ Σταυρούπολης ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης 3-2 (27-29,25-23,19-25,26-24,15-11)
14-12-2016 ΑΣ Καμπανιακός ΧΑΝΘ 0-3 (20-25,16-25,22-25)
14-12-2016 ΑΣ Νηρέας ΑΣΣ Αναγέννηση 3-0

B Φάση - (3η αγωνιστική)

Ημερομηνία
Γηπεδούχος Φιλοξενούμενη
Αποτέλεσμα
20-12-2016
ΑΣ Αίας Κιλκίς
ΑΣ Ποσειδών Βέροιας
3-0 (25-14,25-16,25-10)
21-12-2016
ΑΟ Ηλυσιακός
ΓΣΚ Ηρακλής
0-3 (17-25,23-25,17-25)
22-12-2016
ΓΣ Πετρούπολης
ΓΣ Πανιώνιος
0-3 (10-25,19-25,21-25)
22-12-2016
Παναχαϊκή 2014
ΑΣΠ Απόλλων
0-3
23-12-2016
ΧΑΝΘ
ΕΟ Σταυρούπολης
2-3 (18-25,25-19,24-26,25-23,11-15)
28-12-2016
ΑΠΣ Φθία
ΑΟΦ Πορφύρας
0-3 (19-25,16-25,12-25)
-
Ροδίων Άθλησις
ΑΟ Θρίαμβος
3-0
-
ΑΣ Νηρέας
Ζηρίνειος ΑΟΝ
3-0
28-12-2016
ΦΟ Βριλησσίων
ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου
3-1 (25-16,25-11,15-25,25-19)
28-12-2016
ΑΟ Κύδων Χανίων
ΓΑΣ Μεσσαράς
0-3 (21-25,16-25,22-25)
28-12-2016
ΕΑ Πατρών
Μεσσηνιακός ΓΣ 1888
0-3 (18-25,19-25,14-25)
28-12-2016
ΑΣΑ Έβρος
ΓΣΓ Νίκη Αλεξανδρούπολης
0-3 (15-25,18-25,17-25)
28-12-2016
Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών
ΓΣ Νίκαιας
1-3 (25-16,17-25,17-25,24-26)
04-01-2017
ΑΕΣΜ Μυγδονιακός
ΠΑΟΚ
3-0 (25-22,25-23,25-19)
05-01-2017
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
ΑΣ Ασκληπιός Τρικάλων
2-3 (28-26,25-13,19-25,21-25,4-15)
05-01-2017
ΑΣ Βόλις Κέρκυρας
ΑΣ Γιάννενα
1-3 (17-25,18-25,25-23,19-25)

B Φάση - (4η αγωνιστική)

Ημερομηνία
Γηπεδούχος Φιλοξενούμενη
Αποτέλεσμα
12-01-2017
Γ.Σ. Νίκαιας ΓΣ Πανιώνιος 0-3
14-01-2017 Ροδίων Άθλησις ΑΟΦ Πορφύρας 0-3 (19-25,11-25,13-25)
14-01-2017 ΑΣΠ Απόλλων Μεσσηνιακός ΓΣ 1888 1-3
17-01-2017 ΑΣ Αίας Κιλκίς ΑΣ Γιάννενα 3-0
18-01-2017 ΑΣ Νηρέας ΓΣΚ Ηρακλής 0-3 (15-25,16-25,10-25)
18-01-2017 ΑΕΣΜ Μυγδονιακός ΓΣΓ Νίκη Αλεξανδρούπολης 3-0
- ΑΣ Ασκληπιός Τρικάλων ΕΟ Σταυρούπολης 3-0
- ΓΑΣ Μεσσαράς ΦΟ Βριλησσίων 3-0

B Φάση - (5η αγωνιστική)

Ημερομηνία
Γηπεδούχος Φιλοξενούμενη
Αποτέλεσμα
25-01-2017
ΓΣ Πανιώνιος ΓΑΣ Μεσσαράς 3-0 (25-20,25-23,25-20)
25-01-2017 ΑΟΦ Πορφύρας Μεσσηνιακός ΓΣ 1888 3-0 (25-0,25-0,25-0)
25-01-2017 ΓΣΚ Ηρακλής ΑΣ Ασκληπιός Τρικάλων 3-0 (25-16,25-11,25-18)
25-01-2017
ΑΣ Αίας Κιλκίς
ΑΕΣΜ Μυγδονιακός
3-0 (25-18,25-15,25-19)

Γ Φάση - (1η αγωνιστική)

Ημερομηνία
Γηπεδούχος Φιλοξενούμενη
Αποτέλεσμα
29-01-2017
ΑΟ Θήρας ΑΣ Ελπίς 3-0 (25-16,25-14,25-18)
01-02-2017 ΓΣΚ Ηρακλής Α.Ε.Κ. 3-1 (25-16,22-25,25-22,25-14)
01-02-2017 ΑΟΦ Πορφύρας ΓΣ Ηλιούπολης 3-1 (15-25,25-21,26-24,25-16)
01-02-2017 ΑΣ Αίας Κιλκίς ΑΣ Μακεδόνες 0-3 (20-25,17-25,14-25)
01-02-2017 ΑΣΠ Θέτις ΑΟ Μαρκοπούλου 1-3 (16-25,21-25,27-25,23-25)
01-02-2017 ΑΣ Άρης ΑΟΝ Πανναξιακός 2-3 (25-23,21-25,25-23,13-25,13-15)
01-02-2017 ΓΣ Πανιώνιος Ολυμπιακός ΣΦΠ 0-3 (8-25,13-25,16-25)
01-02-2017 Παναθηναϊκός ΑΟ ΑΠΣ Αίας Ευόσμου 3-0 (25-12,25-16,25-17)

Γ Φάση - (2η αγωνιστική)

Ημερομηνία
Γηπεδούχος Φιλοξενούμενη
Αποτέλεσμα
15-02-2017
ΑΟΦ Πορφύρας ΑΟ Μαρκοπούλου 2-3 (17-25,25-21,15-25,25-22,8-15)
15-02-2017 ΓΣΚ Ηρακλής Ολυμπιακός ΣΦΠ 1-3 (20-25,25-23,21-25,15-25)
15-02-2017 ΑΟΝ Πανναξιακός ΑΟ Θήρας 3-0 (25-11,25-20,25-18)
15-02-2017 Παναθηναϊκός ΑΟ ΑΣ Μακεδόνες 3-0 (25-15,25-22,25-17)

 

Final 4

Ημερομηνία
Γηπεδούχος Φιλοξενούμενη
Αποτέλεσμα
04-03-2017
Παναθηναϊκός ΑΟ
Ολυμπιακός ΣΦΠ
0-3 (14-25,24-26,12-25)
04-03-2017
ΑΟ Μαρκοπούλου
ΑΟΝ Πανναξιακός
2-3 (12-25,21-25,25-21,25-19,10-15)

 

Tελικός

Ημερομηνία
Γηπεδούχος Φιλοξενούμενη
Αποτέλεσμα
05-03-2017
ΑΟΝ Πανναξιακός
Ολυμπιακός ΣΦΠ
1-3 (25-19,18-25,21-25,15-25)

back to main page


-Volley Home-If you have any comment on this page,please,send an email to


A service of the AEK Internet Fan Club
AEK Without Frontiers